Szkolenia serwisowe marki Ulrich | Ulrich Energia
All for Joomla All for Webmasters
Szkolenia serwisowe marki Ulrich | Ulrich Energia
53
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-53,page-child,parent-pageid-16,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

Szkolenia serwisowe marki Ulrich

Szkolenia obejmują poszczególne grupy urządzeń firmy marki Ulrich: kotły na gaz i olej, kotły na paliwa stałe, systemy solarne, kominki itd. Szkolenia prowadzone są w zakresie teoretycznym (wykłady) jak ipraktycznym (szczegółowa prezentacja urządzeń, pokaz ich pracy, prowadzenie czynności instalatorskich i serwisowych).

Każde szkolenie kończy się testem weryfikującym świeżo nabytą wiedzę i umiejętności słuchaczy.

Po pozytywnej weryfikacji uczestnik szkolenia otrzymuje Autoryzację obejmującą obsługę danej grupy urządzeń marki Ulrich.

Tak prowadzone szkolenia powodują, że Użytkownik, u którego autoryzowany instalator marki Ulrichmontuje nasze urządzenie zyskuje pewność, że będzie one zamontowane profesjonalnie, poprawnie oraz zgodnie ze sztuką inżynierską i dokumentacją techniczną.

Również późniejsze prace serwisowe prowadzone przez autoryzowanych serwisantów urządzeń marki Ulrich wykonane będą sprawnie, szybko i w pełni profesjonalnie.

Szkolenia prowadzone są w sali szkoleniowej w Warszawie.

Specjalnie przygotowana sala szkoleniowa została wyposażona w urządzenia marki Ulrich aktualnie będące w ofercie handlowej. Na miejscu można poobserwować urządzenia i szczegółowo zapoznać się z ich podzespołami oraz potrenować czynności serwisowe i rozwiązywanie zadań serwisowych, z którymi instalator lub serwisant spotka się w praktyce.

Więcej informacji dotyczących szkoleń z urządzeń marki Ulrich uzyskacie Państwo w Dziale Serwisowo-Technicznym firmy Urlich Polska.

Serdecznie zapraszamy.

Opisz pokrótce Twoją sprawę, a odpiszemy najszybciej jak się da ;)