All for Joomla All for Webmasters
Kariera | Ulrich Energia
59
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-59,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Kariera

Zostań naszym pracownikiem

Niezależnie od tego, czy właśnie kończysz naukę, jesteś już absolwentem, czy doświadczonym profesjonalistą, chcesz mieć ciekawą pracę, rozwijać umiejętności i dobrze czuć się w pracy. Dołącz do nas! Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowiska:

Handlowiec Stacjonarny

Opis stanowiska:

  • Handlowiec/koordynator serwisu elektrycznego
  • budowanie bazy klientów w oparciu o bazę firm udostępnioną przez firmę
  • budowanie bazy klientów za pomocą połączeń telefonicznych i wyjazdów
  • tworzenie ofert w oparciu o pomoc specjalisty elektryka
  • rozmowy z klientami w sprzedaży bezpośredniej i pośredniej
  • wyjazdy służbowe w razie konieczności – zarządzanie kadrą firm współpracujących
  • logistyka pracowników
  • elektryków

Wymagania

  • mile widziane doświadczenie w call center
  • nie wymagane doświadczenie w branży elektrycznej
  • umiejętność planowania, delegowania zadań i organizacji pracy
  • wysoka kultura osobista -znajomość obsługi komputerów PC i pakietu MS Office
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziana łatwość komunikowania się w zakresie zagadnień technicznych

Oferujemy:

  • stabilne i atrakcyjne warunki pracy
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • szansę zdobycia unikalnego doświadczenia zawodowego
  • wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia sprzedażowe
  • wynagrodzenie w postaci podstawy
  • wysokie prowizję sprzedażowe będące zarazem systemem motywacyjnym
  • auto służbowe na wyjazdy, laptop, telefon

Współpraca dla firm

Prowadzisz firmę wykonującą podobne usługi? Posiadasz uprawnienia do wykonywania okresowych przeglądów budynków?

Zostań naszym Partnerem Biznesowym!

Jesteśmy gotowi i otwarci na różne formy współpracy.