Ulrich Oil Prestige 15 - 29 kw | Ulrich Energia
All for Joomla All for Webmasters
Ulrich Oil Prestige 15 - 29 kw | Ulrich Energia
12
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-12,page-child,parent-pageid-20,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

Ulrich Oil Prestige 15 – 29 kw

kociol-olejowy-ulrich-prestige-4
Specyfikacja techniczna

prosimy o kontakt z biurem

Cennik

prosimy o kontakt z biurem

Do pobrania

prosimy o kontakt z biurem

Nowoczesny

Ulrich Oil Prestige to kondensacyjny kocioł na olej opałowy, którego korpus wykonany jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Taki materiał zapewnia wieloletnią, bezproblemową eksploatację urządzenia. Konstrukcja kotła została tak zaprojektowana, aby kocioł zapewniał komfort ogrzewania i ciepłej wody użytkowej. Nad poprawną pracą kotła czuwa wbudowana nowoczesna automatyka. Niewielkie rozmiary, materiały wysokiej jakości, estetyczny wygląd świadczą o wysokiej jakości urządzenia.

Budowa

Korpus kotła wykonany jest ze stali nierdzewnej kwasoodpornej. Obudowa wykonana jest z blachy ocynkowanej o grubości 0,8 mm w białym laminacie . Wbudowana automatyka z czytelnym wyświetlaczem pozwala na intuicyjną obsługę.

kociol-olejowy-ulrich-prestige-2
kociol-olejowy-ulrich-prestige-1

Wyposażenie

Kocioł ten składa się w dostawie z kompletnie złożonego i gotowego do zainstalowania urządzenia z wbudo-waną automatyką i panelem sterowania, kompletnego palnika olejowego, elektronicznej pompy oleju, pompy wspomagającej „ booster pump”, filtra oleju, elastyczny przewód do podłączenia linii olejowej, zawóru bezpieczeństwa 3 bar, instrukcji obsługi.

Zalety

Oil Prestige może pracować w każdej instalacji grzewczej, zamkniętej i otwartej. Niewielkie rozmiary, nowoczesny design zapewniają instalację nawet w reprezentacyjnych miejscach. Czytelny i funkcjonalny panel sterowania zapewnia łatwą obsługę urządzenia. Możliwa współpraca z zewnętrznym termostatem pokojowym i modułem GSM. Konstrukcja kotła i nowoczesny palnik powoduje, że kocioł pracuje z bardzo wysoką wydajnością i sprawnością. Współpraca z zewnętrznym termostatem pokojowym zwiększa minimalizuje zużycie paliwa.

Opcje

Do kotła Oil Prestige można zastosować elektroniczny lub analogowy termostat pokojowy i moduł z możliwością ste-rowania GSM. Możliwość podłączenia adaptera sterujące-go pracą zaworu mieszającego (np. ogrzewanie podłogowe, ścienne)

Opisz pokrótce Twoją sprawę, a odpiszemy najszybciej jak się da ;)