Ulrich Energia | O nas
All for Joomla All for Webmasters
Ulrich Energia | O nas
8
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-8,vcwb,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

O nas

 

 

Marka Ulrich istnieje na polskim rynku od ponad 20 lat

Ulrich to marka z gwarancją jakości

Wiodącą działalnością spółki jest produkcja  kotłów olejowych i maszyn do recyklingu.

Posiadamy własną halę produkcyjną z parkiem maszynowym w Starachowicach. Dział handlowy i biura firmy znajdują się w Przysusze. Od 2021 r. naszym Generalnym Przedstawicielem na Polskę  zajmującym się dystrybucją i serwisem naszych kotłów olejowych jest firma Marax.

Spółka od początku swojej działalności wprowadzała na rynek polski technologie przyjazne środowisku, takie jak hybrydowe systemy ogrzewania, kolektory słoneczne czy pompy ciepła. Kontynuacją wprowadzania proekologicznych technologii są budowane obecnie linie do recyklingu odpadów z tworzyw sztucznych i opon.
Celem naszej spółki jest ustawiczny rozwój technologii, prace badawcze oraz kształcenie kadr, dbałość o pracowników i ich środowisko pracy.

Opieramy się na uznanej i stale pogłębianej wiedzy naszych zespołów. Tworzymy inspirujące miejsce pracy, gdzie ludzie traktowani są sprawiedliwie i z szacunkiem.

Więcej o nas

UKS knockout sponsorowany przez markę Ulrich

tlo-szpilka

Na Bemowie od stycznia 2013 roku działalność rozpocznie Uczniowski Klub Sportowy o profilu pięściarskim. Sekcja ma być otwarta dla wszystkich dziewcząt i chłopców, dobrze wyposażona, nastawiona zarówno na wyczyn jak i rekreację. I co bardzo ważne - darmowa...

Inwestycje

41UNK+0IRy6m3pTXjJ6LsA

Realizacja inwestycji.

Technologia zastosowana w zakładzie umożliwi bezpieczne dla środowiska zagospodarowanie odpadów tworzyw sztucznych, które nie ulegają biodegradacji – tym samym zmniejszy się ich ilość na składowiskach.