O nas | Ulrich Energia
All for Joomla All for Webmasters
O nas | Ulrich Energia
8
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-8,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

O nas

Marka Ulrich istnieje na polskim rynku od ponad 20 lat.

Ulrich to marka z gwarancją jakości.

 

Wiodącą działalnością spółki jest produkcja  kotłów olejowych i maszyn do recyklingu

Świadczymy usługi w zakresie przeglądów elektrycznych, budowlanych, gazowych  oraz kominiarskich. Posiadamy własną halę produkcyjną z parkiem maszynowym w Starachowicach. Dział handlowy i biura firmy znajdują się w Warszawie.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy Ulrich Polska Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością oraz  utworzeniem nowych działów spółki – Dział produkcji urządzeń do recyklingu oraz dział przeglądów elektryczno-budowlanych. Utworzyliśmy w 2015r  spółkę pod nazwą Ulrich Energia Spółka Akcyjna.

Spółka od początku swojej działalności wprowadzała na rynek polski technologie przyjazne środowisku, takie jak hybrydowe systemy ogrzewania, kolektory słoneczne czy pompy ciepła. Kontynuacją wprowadzania proekologicznych technologii są budowane obecnie linie do recyklingu odpadów przemysłowych i komunalnych.

Celem naszej spółki jest ustawiczny rozwój technologii, prace badawcze oraz kształcenie kadr, dbałość o pracowników i ich środowisko pracy.

Opieramy się na uznanej i stale pogłębianej wiedzy naszych zespołów. Tworzymy inspirujące miejsce pracy, gdzie ludzie traktowani są sprawiedliwie i z szacunkiem.

Aktualności

UKS knockout sponsorowany przez markę Ulrich

tlo-szpilka

Na Bemowie od stycznia 2013 roku działalność rozpocznie Uczniowski Klub Sportowy o profilu pięściarskim. Sekcja ma być otwarta dla wszystkich dziewcząt i chłopców, dobrze wyposażona, nastawiona zarówno na wyczyn jak i rekreację. I co bardzo ważne – darmowa…

Szkolenia serwisowe marki Ulrich

tlo-1214

Szkolenia obejmują poszczególne grupy urządzeń firmy marki Ulrich: kotły na gaz i olej, kotły na paliwa stałe, systemy solarne, kominki itd. Szkolenia prowadzone są w zakresie teoretycznym (wykłady) jak ipraktycznym (szczegółowa prezentacja urządzeń, pokaz ich pracy…

Opisz pokrótce Twoją sprawę, a odpiszemy najszybciej jak się da ;)