Ulrich Energia | Kominek FIREINSERT AF13 AF17 AF22
All for Joomla All for Webmasters
Ulrich Energia | Kominek FIREINSERT AF13 AF17 AF22
218
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-218,page-child,parent-pageid-199,vcwb,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

Kominek FIREINSERT
AF13 AF17 AF22

kominek FIREINSERT FL

Fireinsert FI
szyba: płaska, drzwiczki otwierane na bok

kominek FIREINSERT FP panorama

Fireinsert FI Panorama
szyba: panoramiczna, drzwiczki otwierane na bok

kominek FIREINSERT FP pryzma

Fireinsert FI Pryzma
szyba: pryzmatyczna, drzwiczki otwierane na bok

Kominek FIREINSTER FI

STANDARD /PANORAMA / PRYZMA

Tradycyjny wkład kominkowy wykonany z najwyższej jakości trwałego żeliwa. Wkłady kominkowe Fireinsert charakteryzują trwałe materiały, solidna konstrukcja i staranne wykonanie.

 

Ze względu na szeroki wybór kształtów frontu to rozwiązanie dla każdego, idealnie wkomponuje się w wystrój każdego domu. Wszystkie wkłady kominkowe Fireinsert fabrycznie wyposażone są w zasys powietrza z zewnątrz.

 

Tradycyjny kominek pozwala cieszyć się magią ognia. Dodatkowo do pomieszczenia, w którym się znajduje, oddaje przez szybę część wytwarzanego w procesie spalania ciepła. Jednak pozostała, przeważająca część ciepła ulatuje bezużytecznie przez komin. W przeciwieństwie do kominka tradycyjnego w kominku wodnym Ulrich ciepło nie jest tracone.

Ciepło z paleniska przekazywane jest przez płaszcz wodny kominka do instalacji centralnego ogrzewania. Takie działanie kominka wodnego powoduje, że jest on doskonałym dodatkowym źródłem ogrzewania domu, a nawet zapewnienia ciepłej wody!